Новини

 • 26 . 04

  Бомбезний розіграш від BUFET

  1) Зніміть коротке відео до 30 секунд з будь-якими сучасними танцями, в кадрі  повинна бути присутня будь-яка брендована продукція ТМ «Буфет»
  2) Надсилайте відео в бот-предложку в нашому телеграм каналі
  3) Вигравайте бомбезні призи від наших партнерів

  1 Місце: Кроси від «4F», абонемент «Фанат» від «All stars», квитки на «Бумбокс» від «Мясо»
  2 Місце: Рюкзак від «4F», абонемент «ТОП» від «All stars»
  3 місце: Фуболка від «4F», абонемент «Базовий» від «All stars»

  ДОКЛАДНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У ЗАХОДІ «АКЦІЯ»

  1.  Загальні положення

  1.1.  Захід «АКЦІЯ», далі – Захід, проводиться лише на території м. Харкова в Мережі швидкого харчування «БУФЕТ». Період проведення Заходу з 1травня (00:00 – за київським часом) до 25 травня 2019 року (12:00:00 – за київським часом), включно.

  1.2.  Інформація про умови Заходу публікується на плакатах усередині мережі швидкого харчування «БУФЕТ» , на сайті в Інтернеті www.bufet.ua, також у соцмережі Телеграм та Інстаграм . Захід не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою. Під Виграшем призу, мається на увазі його придбання за 0.001 грн. Організатором Заходу є Мережа швидкого харчування «БУФЕТ» далі – Організатор.

  1.3.  Розіграш призів буде проводитись шляхом голосування за найкращє відео, що було надіслане у бот-предложку в соцмережі Телеграм, та відповідає вимогам, а саме: відео не більше аніж 30 секунд, на ньому один або декілька учасників виконують сучасний танець, в кадрі присутня брендована продукція тм «Буфет»

  1.4.  Учасниками Заходу, далі – Учасники, можуть стати всі фізичні особи у віці від 18 (вісімнадцяти) років, які є громадянами України, проживають на території України і зацікавлені в участі у Заході. До участі в Заході не залучаються працівники, співробітники й представники Організатора Заходу, афілійовані з ними особи, члени родин, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до організації проведення Заходу, члени їхніх родин. Усі Учасники, що порушили дане положення, виключаються з участі у Заході на будь-якому етапі.

  1.5.  Учасники Заходу зобов’язані виконувати всі дії, пов’язані з участю у Заході й одержанням подарунків, у встановлені умовами Заходу строки. Учасники самостійно відповідають за невиконання (неналежне виконання) зазначеного вище обов’язку. Факт участі в Заході має на увазі, що його Учасники ознайомлені з даними правилами.

  2.  Умови участі

  2.1.  Для участі у Заході, потрібно:

  2.2.  Підписатися на телеграм канал Буфет, що підтверджує, що Учасникові виповнилося 18 років, він є громадянином України, зацікавлений в участі у Заході, повністю погоджується з Докладними правилами участі у заході «Акція».

  2.3.  Учасник не отримує право на подарунок і не може бути претендентом на подарунок, якщо:

  2.3.1.  Якщо він не дотримався умов конкурсу;

  3.  Подарунковий/заохочувальний фонд

  3.1.  Загальна кількість призових місць Заходу – 8:

  3.2.  Грошовий еквівалент подарунків Організатором не видається. Заміна одного подарунку на іншій не припускається.

  3.3.  Переможці Заходу несуть зобов’язання по виплаті податків і зборів, передбачених чинним законодавством України у зв’язку з одержанням доходу у вигляді подарунків за участь у Заході, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  3.4.  Організатори залишають за собою право замінити подарунки на рівноцінні за своїми характеристиками і вартістю. Подарунки можуть відрізнятися від представлених на фотографіях.

  3.5.  Усі подарунки у Заході надані магазином 4F (кросівки, рюкзак, футболка) магазином «М’ясо» (два квитки на концерт гурту «Бумбокс») та школою танців «All Stars» (абонементи Безлім, Топ і Базовий).

  4.  Умови й правила одержання подарунків

  4.1.  У разі виграшу учасником призу, на його телефон надходить повідомлення або телефонний дзвінок, у якому буде вказано найменування призу та місце де його можна отримати.

  4.2.  Для одержання подарунка Переможці повинні:

  4.2.1.  дістатися (за свій рахунок) за адресою вказаною у повідомленні;

  4.2.2.  пред’явити паспорт та ідентифікаційний код, розписатися в отриманні й забрати приз;

  4.2.3.  подарунки на територію інших держав не надсилаються.

  4.3.  Організатор Заходу вправі відмовити Переможцеві у видачі подарунку у випадку:

  4.3.1.  якщо Переможець Заходу не надасть паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

  4.3.2.  якщо Учасником порушені строки участі у Заході або інші положення пункту 4 Докладних правил участі у Заході.

  4.4.  Усі витрати, пов’язані з одержанням подарунку, покладаються на Переможців Заходу.

  5.  Заключні положення

  5.1.  Взявши участь в Заході «Акція», Учасники погоджуються з тим, що усі права на публікації інтерв’ю та зйомок Учасників для рекламних матеріалів належать Організатору Заходу. Організатор Заходу та Партнери Заходу мають право використовувати інформацію надану учасниками акції виключно у рекламно-промоційних цілях.

  5.2.  Організатор залишає за собою право не починати письмові переговори або інші контакти з Учасниками стимулюючого Заходу крім випадків, передбачених цими умовами.

  5.3.  Організатор має право змінювати правила Заходу за власним розсудом з публікацією цих змін на сайті www.bufet.ua та у соцмережах Телеграм та Інстаграм.

  5.4.  Усі результати проведення Заходу є остаточними і не підлягають перегляду.

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Форма зворотнього зв'язку

Залишити запит


Новини

 • 28 . 07
  Додаток для замовлення працює! Економ свiй час! Роби замовлення у дорозi, в офiсi чи перед перервою, а ми приготуємо його до твого приходу. Додаток для замовлення підключений до всіх закладів мережі піцерій BUFET Він доступний по QR-коду та на платформах App Store та Play ...
 • 28 . 07
  Ми працюємо Адреси закладів, які вже працюють: 1. Полтавський шлях 126 2. Вул. Любові малої 24 3. Просп. Гагаріна 177 4. Вул. Культури 23 5. Просп. Архітектора Альошина 19 6. Вул. Сумська 41 7.  Просп. Незалежностi 5А 8. Просп. Героїв Харкова 256 ...
 • 25 . 05
  Все буде Україна Ми теж сумували. Ми теж ховалися у сховищах. Ми продовжували готували їжу для ЗСУ, тероборони та цивільних. Дякуємо нашим співробітникам за їхню сміливість з 24 лютого і до цього дня. ❤❤❤ Ми не будемо писати що втратили, які труднощі на ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?