Новини

 • 26 . 04

  Бомбезний розіграш від BUFET

  1) Зніміть коротке відео до 30 секунд з будь-якими сучасними танцями, в кадрі  повинна бути присутня будь-яка брендована продукція ТМ «Буфет»
  2) Надсилайте відео в бот-предложку в нашому телеграм каналі
  3) Вигравайте бомбезні призи від наших партнерів

  1 Місце: Кроси від «4F», абонемент «Фанат» від «All stars», квитки на «Бумбокс» від «Мясо»
  2 Місце: Рюкзак від «4F», абонемент «ТОП» від «All stars»
  3 місце: Фуболка від «4F», абонемент «Базовий» від «All stars»

  ДОКЛАДНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У ЗАХОДІ «АКЦІЯ»

  1.  Загальні положення

  1.1.  Захід «АКЦІЯ», далі – Захід, проводиться лише на території м. Харкова в Мережі швидкого харчування «БУФЕТ». Період проведення Заходу з 1травня (00:00 – за київським часом) до 25 травня 2019 року (12:00:00 – за київським часом), включно.

  1.2.  Інформація про умови Заходу публікується на плакатах усередині мережі швидкого харчування «БУФЕТ» , на сайті в Інтернеті www.bufet.ua, також у соцмережі Телеграм та Інстаграм . Захід не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою. Під Виграшем призу, мається на увазі його придбання за 0.001 грн. Організатором Заходу є Мережа швидкого харчування «БУФЕТ» далі – Організатор.

  1.3.  Розіграш призів буде проводитись шляхом голосування за найкращє відео, що було надіслане у бот-предложку в соцмережі Телеграм, та відповідає вимогам, а саме: відео не більше аніж 30 секунд, на ньому один або декілька учасників виконують сучасний танець, в кадрі присутня брендована продукція тм «Буфет»

  1.4.  Учасниками Заходу, далі – Учасники, можуть стати всі фізичні особи у віці від 18 (вісімнадцяти) років, які є громадянами України, проживають на території України і зацікавлені в участі у Заході. До участі в Заході не залучаються працівники, співробітники й представники Організатора Заходу, афілійовані з ними особи, члени родин, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до організації проведення Заходу, члени їхніх родин. Усі Учасники, що порушили дане положення, виключаються з участі у Заході на будь-якому етапі.

  1.5.  Учасники Заходу зобов’язані виконувати всі дії, пов’язані з участю у Заході й одержанням подарунків, у встановлені умовами Заходу строки. Учасники самостійно відповідають за невиконання (неналежне виконання) зазначеного вище обов’язку. Факт участі в Заході має на увазі, що його Учасники ознайомлені з даними правилами.

  2.  Умови участі

  2.1.  Для участі у Заході, потрібно:

  2.2.  Підписатися на телеграм канал Буфет, що підтверджує, що Учасникові виповнилося 18 років, він є громадянином України, зацікавлений в участі у Заході, повністю погоджується з Докладними правилами участі у заході «Акція».

  2.3.  Учасник не отримує право на подарунок і не може бути претендентом на подарунок, якщо:

  2.3.1.  Якщо він не дотримався умов конкурсу;

  3.  Подарунковий/заохочувальний фонд

  3.1.  Загальна кількість призових місць Заходу – 8:

  3.2.  Грошовий еквівалент подарунків Організатором не видається. Заміна одного подарунку на іншій не припускається.

  3.3.  Переможці Заходу несуть зобов’язання по виплаті податків і зборів, передбачених чинним законодавством України у зв’язку з одержанням доходу у вигляді подарунків за участь у Заході, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  3.4.  Організатори залишають за собою право замінити подарунки на рівноцінні за своїми характеристиками і вартістю. Подарунки можуть відрізнятися від представлених на фотографіях.

  3.5.  Усі подарунки у Заході надані магазином 4F (кросівки, рюкзак, футболка) магазином «М’ясо» (два квитки на концерт гурту «Бумбокс») та школою танців «All Stars» (абонементи Безлім, Топ і Базовий).

  4.  Умови й правила одержання подарунків

  4.1.  У разі виграшу учасником призу, на його телефон надходить повідомлення або телефонний дзвінок, у якому буде вказано найменування призу та місце де його можна отримати.

  4.2.  Для одержання подарунка Переможці повинні:

  4.2.1.  дістатися (за свій рахунок) за адресою вказаною у повідомленні;

  4.2.2.  пред’явити паспорт та ідентифікаційний код, розписатися в отриманні й забрати приз;

  4.2.3.  подарунки на територію інших держав не надсилаються.

  4.3.  Організатор Заходу вправі відмовити Переможцеві у видачі подарунку у випадку:

  4.3.1.  якщо Переможець Заходу не надасть паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

  4.3.2.  якщо Учасником порушені строки участі у Заході або інші положення пункту 4 Докладних правил участі у Заході.

  4.4.  Усі витрати, пов’язані з одержанням подарунку, покладаються на Переможців Заходу.

  5.  Заключні положення

  5.1.  Взявши участь в Заході «Акція», Учасники погоджуються з тим, що усі права на публікації інтерв’ю та зйомок Учасників для рекламних матеріалів належать Організатору Заходу. Організатор Заходу та Партнери Заходу мають право використовувати інформацію надану учасниками акції виключно у рекламно-промоційних цілях.

  5.2.  Організатор залишає за собою право не починати письмові переговори або інші контакти з Учасниками стимулюючого Заходу крім випадків, передбачених цими умовами.

  5.3.  Організатор має право змінювати правила Заходу за власним розсудом з публікацією цих змін на сайті www.bufet.ua та у соцмережах Телеграм та Інстаграм.

  5.4.  Усі результати проведення Заходу є остаточними і не підлягають перегляду.

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Форма зворотнього зв'язку

Залишити запит


Новини

 • 28 . 07
  Додаток для замовлення працює! Економ свiй час! Роби замовлення у дорозi, в офiсi чи перед перервою, а ми приготуємо його до твого приходу. Додаток для замовлення підключений до всіх закладів мережі піцерій BUFET Він доступний по QR-коду та на платформах App Store та Play ...
 • 28 . 07
  Ми працюємо Адреси закладів, які вже працюють: 1. Полтавський шлях 126 2. Вул. Любові малої 24 3. Пр-т. Гагаріна 177 4. Вул. Культури 23 5. Пр-т. Архітектора Альошина 19 6. Вул. Сумська 41 7. Пр-т. Героїв Харкова 256 8. Пр-т. Незалежності 5а ...
 • 25 . 05
  Все буде Україна Ми теж сумували. Ми теж ховалися у сховищах. Ми продовжували готували їжу для ЗСУ, тероборони та цивільних. Дякуємо нашим співробітникам за їхню сміливість з 24 лютого і до цього дня. ❤❤❤ Ми не будемо писати що втратили, які труднощі на ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?