Новини

 • 01 . 12

  АКЦІЯ від мережі «Буфет»

  Зробити покупку в мережі «Буфет» на суму не менше аніж 50 грн. одним чеком, та вигравай подарунки від мережі «Буфет».

  ДОКЛАДНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У ЗАХОДІ «АКЦІЯ»

  1. Загальні положення

   1.1 Захід «АКЦІЯ», далі – Захід, проводиться лише на території м. Харкова в Мережі швидкого харчування «БУФЕТ». Період проведення Заходу з 1 грудня (00:00 – за київським часом) до 30 грудня 2015 року (23:59:59 – за київським часом), включно.

   1.2 Інформація про умови Заходу публікується на плакатах усередині мережі швидкого харчування «БУФЕТ» , на сайті в Інтернеті www.bufet.ua, також у соцмережах Вконтакте, та Фейсбук . Захід не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою. Організатором Заходу є Мережа швидкого харчування «БУФЕТ» далі – Організатор.

   1.3 Розіграш призів буде проводитись шляхом обрання випадкових призерів з усіх без винятку учасників акції (які вказали на зворотній стороні чека, що підтверджує здійснення покупки на суму не менше аніж 50 грн в акційний період) в присутності представників партнерів по акції 4 січня 2016 року.

  1.4 Учасниками Заходу, далі – Учасники, можуть стати всі фізичні особи у віці від 18 (вісімнадцяти) років, які є громадянами України, проживають на території України і зацікавлені в участі у Заході. До участі в Заході не залучаються працівники, співробітники й представники Організатора Заходу, афілійовані з ними особи, члени родин, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до організації проведення Заходу, члени їхніх родин. Усі Учасники, що порушили дане положення, виключаються з участі у Заході на будь-якому етапі.

   1.5 Учасники Заходу зобов’язані виконувати всі дії, пов’язані з участю у Заході й одержанням подарунків, у встановлені умовами Заходу строки. Учасники самостійно відповідають за невиконання (неналежне виконання) зазначеного вище обов’язку. Факт участі в Заході має на увазі, що його Учасники ознайомлені з даними правилами.

   

  2. Умови участі

   2.1 Для участі у Заході, потрібно:

   2.2 Зробити покупку в мережі «Буфет» на суму не менше аніж 50 грн одним чеком;

   2.3 Вказати на зворотній стороні чека своє ім’я та прізвище, номер телефону. Кожен чек з контактною інформацією учасника акції підтверджує, що Учасникові виповнилося 18 років, він є громадянином України, зацікавлений в участі у Заході, повністю погоджується з Докладними правилами участі у заході «Акція».

   2.4 Учасник не отримує право на подарунок і не може бути претендентом на подарунок, якщо:

   2.4.1 Учасником не було придбано продукцію на суму не менше аніж 50 грн одним чеком;

   2.4.2 Покупку зроблено іноземним громадянином або особою, що не має українського громадянства.

   

  3. Подарунковий/заохочувальний фонд

   3.1 Загальна кількість призових місць Заходу – 14:

   3.2 Грошовий еквівалент подарунків Організатором не видається. Заміна одного подарунку на іншій не припускається.

   3.3 Переможці Заходу несуть зобов’язання по виплаті податків і зборів, передбачених чинним законодавством України у зв’язку з одержанням доходу у вигляді подарунків за участь у Заході, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

   3.4 Організатори залишають за собою право замінити подарунки на рівноцінні за своїми характеристиками і вартістю. Подарунки можуть відрізнятися від представлених на фотографіях.

   3.5 Усі подарунки у Заході надані: магазином «Мясо» (1 пара кросівок), магазином «Ненька» (чоловічій світшот, жіноча сукня, дитяча сукня), магазином «4F» (комплект термобілизни), нічним клубом «Місто» (5 квитків), магазином «1-61 МІ» (футболка, рюкзак, піжама), магазином «PCshop» (смартфон).

   

  4. Умови й правила одержання подарунків

   4.1 У разі виграшу учасником призу, на його телефон надходить повідомлення або телефонний дзвінок, у якому буде вказано найменування призу та місце де його можна отримати.

   4.2 Для одержання подарунка Переможці повинні:

   4.2.1 дістатися (за свій рахунок) за адресою вказаною у повідомленні;

   4.2.2 пред’явити паспорт та ідентифікаційний код, розписатися в отриманні й забрати приз;

   4.2.3 подарунки на територію інших держав не надсилаються.

   4.3 Організатор Заходу вправі відмовити Переможцеві у видачі подарунку у випадку:

   4.3.1 якщо Переможець Заходу не надасть паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

   4.3.2 якщо Учасником порушені строки участі у Заході або інші положення пункту 4 Докладних правил участі у Заході.

   4.4 Усі витрати, пов’язані з одержанням подарунку, покладаються на Переможців Заходу.

   

  5. Заключні положення

   5.1 Взявши участь в Заході «Акція», Учасники погоджуються з тим, що усі права на публікації інтерв’ю та зйомок Учасників для рекламних матеріалів належать Організатору Заходу.

   5.2 Організатор залишає за собою право не починати письмові переговори або інші контакти з Учасниками стимулюючого Заходу крім випадків, передбачених цими умовами.

   5.3 Організатор має право змінювати правила Заходу за власним розсудом з публікацією цих змін на сайті www.bufet.ua та у соцмережах Вконтакте та Фейсбук.

   5.4 Усі результати проведення Заходу є остаточними і не підлягають перегляду.

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Форма зворотнього зв'язку

Залишити запит


Новини

 • 28 . 07
  Додаток для замовлення працює! Економ свiй час! Роби замовлення у дорозi, в офiсi чи перед перервою, а ми приготуємо його до твого приходу. Додаток для замовлення підключений до всіх закладів мережі піцерій BUFET Він доступний по QR-коду та на платформах App Store та Play ...
 • 28 . 07
  Ми працюємо Адреси закладів, які вже працюють: 1. Полтавський шлях 126 2. Вул. Любові малої 24 3. Просп. Гагаріна 177 4. Вул. Культури 23 5. Просп. Архітектора Альошина 19 6. Вул. Сумська 41 7.  Просп. Незалежностi 5А 8. Просп. Героїв Харкова 256 ...
 • 25 . 05
  Все буде Україна Ми теж сумували. Ми теж ховалися у сховищах. Ми продовжували готували їжу для ЗСУ, тероборони та цивільних. Дякуємо нашим співробітникам за їхню сміливість з 24 лютого і до цього дня. ❤❤❤ Ми не будемо писати що втратили, які труднощі на ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?