Новини

 • 01 . 12

  АКЦІЯ від мережі «Буфет»

  Зробити покупку в мережі «Буфет» на суму не менше аніж 50 грн. одним чеком, та вигравай подарунки від мережі «Буфет».

  ДОКЛАДНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У ЗАХОДІ «АКЦІЯ»

  1. Загальні положення

   1.1 Захід «АКЦІЯ», далі – Захід, проводиться лише на території м. Харкова в Мережі швидкого харчування «БУФЕТ». Період проведення Заходу з 1 грудня (00:00 – за київським часом) до 30 грудня 2015 року (23:59:59 – за київським часом), включно.

   1.2 Інформація про умови Заходу публікується на плакатах усередині мережі швидкого харчування «БУФЕТ» , на сайті в Інтернеті www.bufet.ua, також у соцмережах Вконтакте, та Фейсбук . Захід не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою. Організатором Заходу є Мережа швидкого харчування «БУФЕТ» далі – Організатор.

   1.3 Розіграш призів буде проводитись шляхом обрання випадкових призерів з усіх без винятку учасників акції (які вказали на зворотній стороні чека, що підтверджує здійснення покупки на суму не менше аніж 50 грн в акційний період) в присутності представників партнерів по акції 4 січня 2016 року.

  1.4 Учасниками Заходу, далі – Учасники, можуть стати всі фізичні особи у віці від 18 (вісімнадцяти) років, які є громадянами України, проживають на території України і зацікавлені в участі у Заході. До участі в Заході не залучаються працівники, співробітники й представники Організатора Заходу, афілійовані з ними особи, члени родин, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до організації проведення Заходу, члени їхніх родин. Усі Учасники, що порушили дане положення, виключаються з участі у Заході на будь-якому етапі.

   1.5 Учасники Заходу зобов’язані виконувати всі дії, пов’язані з участю у Заході й одержанням подарунків, у встановлені умовами Заходу строки. Учасники самостійно відповідають за невиконання (неналежне виконання) зазначеного вище обов’язку. Факт участі в Заході має на увазі, що його Учасники ознайомлені з даними правилами.

   

  2. Умови участі

   2.1 Для участі у Заході, потрібно:

   2.2 Зробити покупку в мережі «Буфет» на суму не менше аніж 50 грн одним чеком;

   2.3 Вказати на зворотній стороні чека своє ім’я та прізвище, номер телефону. Кожен чек з контактною інформацією учасника акції підтверджує, що Учасникові виповнилося 18 років, він є громадянином України, зацікавлений в участі у Заході, повністю погоджується з Докладними правилами участі у заході «Акція».

   2.4 Учасник не отримує право на подарунок і не може бути претендентом на подарунок, якщо:

   2.4.1 Учасником не було придбано продукцію на суму не менше аніж 50 грн одним чеком;

   2.4.2 Покупку зроблено іноземним громадянином або особою, що не має українського громадянства.

   

  3. Подарунковий/заохочувальний фонд

   3.1 Загальна кількість призових місць Заходу – 14:

   3.2 Грошовий еквівалент подарунків Організатором не видається. Заміна одного подарунку на іншій не припускається.

   3.3 Переможці Заходу несуть зобов’язання по виплаті податків і зборів, передбачених чинним законодавством України у зв’язку з одержанням доходу у вигляді подарунків за участь у Заході, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

   3.4 Організатори залишають за собою право замінити подарунки на рівноцінні за своїми характеристиками і вартістю. Подарунки можуть відрізнятися від представлених на фотографіях.

   3.5 Усі подарунки у Заході надані: магазином «Мясо» (1 пара кросівок), магазином «Ненька» (чоловічій світшот, жіноча сукня, дитяча сукня), магазином «4F» (комплект термобілизни), нічним клубом «Місто» (5 квитків), магазином «1-61 МІ» (футболка, рюкзак, піжама), магазином «PCshop» (смартфон).

   

  4. Умови й правила одержання подарунків

   4.1 У разі виграшу учасником призу, на його телефон надходить повідомлення або телефонний дзвінок, у якому буде вказано найменування призу та місце де його можна отримати.

   4.2 Для одержання подарунка Переможці повинні:

   4.2.1 дістатися (за свій рахунок) за адресою вказаною у повідомленні;

   4.2.2 пред’явити паспорт та ідентифікаційний код, розписатися в отриманні й забрати приз;

   4.2.3 подарунки на територію інших держав не надсилаються.

   4.3 Організатор Заходу вправі відмовити Переможцеві у видачі подарунку у випадку:

   4.3.1 якщо Переможець Заходу не надасть паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

   4.3.2 якщо Учасником порушені строки участі у Заході або інші положення пункту 4 Докладних правил участі у Заході.

   4.4 Усі витрати, пов’язані з одержанням подарунку, покладаються на Переможців Заходу.

   

  5. Заключні положення

   5.1 Взявши участь в Заході «Акція», Учасники погоджуються з тим, що усі права на публікації інтерв’ю та зйомок Учасників для рекламних матеріалів належать Організатору Заходу.

   5.2 Організатор залишає за собою право не починати письмові переговори або інші контакти з Учасниками стимулюючого Заходу крім випадків, передбачених цими умовами.

   5.3 Організатор має право змінювати правила Заходу за власним розсудом з публікацією цих змін на сайті www.bufet.ua та у соцмережах Вконтакте та Фейсбук.

   5.4 Усі результати проведення Заходу є остаточними і не підлягають перегляду.

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Форма зворотнього зв'язку

Залишити запит


Новини

 • 28 . 07
  Додаток для замовлення працює! Економ свiй час! Роби замовлення у дорозi, в офiсi чи перед перервою, а ми приготуємо його до твого приходу. Додаток для замовлення підключений до всіх закладів мережі піцерій BUFET Він доступний по QR-коду та на платформах App Store та Play ...
 • 28 . 07
  Ми працюємо Адреси закладів, які вже працюють: 1. Полтавський шлях 126 2. Вул. Любові малої 24 3. Пр-т. Гагаріна 177 4. Вул. Культури 23 5. Пр-т. Архітектора Альошина 19 6. Вул. Сумська 41 7. Пр-т. Героїв Харкова 256 8. Пр-т. Незалежності 5а ...
 • 25 . 05
  Все буде Україна Ми теж сумували. Ми теж ховалися у сховищах. Ми продовжували готували їжу для ЗСУ, тероборони та цивільних. Дякуємо нашим співробітникам за їхню сміливість з 24 лютого і до цього дня. ❤❤❤ Ми не будемо писати що втратили, які труднощі на ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?