Новини

 • 10 . 09

  BUFET тепер повнолітній

  У нас День народження, ми маємо купку подарунків і вирішили порадувати вас разом з нашими чумовими партнерами @avicshop та @vnutri.quest.ua на нашій сторінці інстаграм @bufetua

  1 місце: чотири піци для компанії
  2 місце: безпровідні навушники Xiaomi Redmi AirDots
  3 місце: квест кімната на вибір
  4 місце: пара бургерів на вибір
  5 місце: квест кімната на вибір
  6 місце: Samsung Galaxy A10
  7 місце: 500 грн на рахунок мобільного телефону
  8 місце: Повербанк-кредитка Elari PowerCard
  9 місце: квест кімната на вибір
  10 місце: три піци на вибір

  ДОКЛАДНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ

  1.1. Захід «Розіграш», далі – Захід, проводиться лише на території м. Харкова в Мережі швидкого харчування «BUFET». Період проведення Заходу з 10 вересня (13:00 за Київським часом)– до 25 вересня (13:00 за Київським часо) 2020 року включно.

  1.2. Інформація про умови Заходу публікуються на нашій сторінці інстаграм @bufetua Захід не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою. Під Виграшем призу, мається на увазі його придбання за 0.001 грн. Організатором Заходу є Мережа швидкого харчування «BUFET» далі – Організатор.

  1.3. Розіграш призів буде проводитись шляхом рандомного вибору переможців за допомогою сайту crelab.ru.

  1.4. Учасниками Заходу, далі – Учасники, можуть стати всі фізичні особи у віці від 18 (вісімнадцяти) років, які є громадянами України, проживають на території України і зацікавлені в участі у Заході. До участі в Заході не залучаються працівники, співробітники й представники Організатора Заходу, афілійовані з ними особи, члени родин, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до організації проведення Заходу, члени їхніх родин. Усі Учасники, що порушили дане положення, виключаються з участі у Заході на будь-якому етапі.

  1.5. Учасники Заходу зобов’язані виконувати всі дії, пов’язані з участю у Заході й одержанням подарунків, у встановлені умовами Заходу строки. Учасники самостійно відповідають за невиконання (неналежне виконання) зазначеного вище обов’язку. Факт участі в Заході має на увазі, що його Учасники ознайомлені з даними правилами.

  2. Умови для участі

  2.1 Бути підписаним на нашу сторінку @bufetua сторінку @avicshop та @vnutri.quest.ua.

  2.2 Поставити лайк на публікацію з розіграшем.

  2.3 Під публікацією з розіграшем відмити друга в коментарях через @.

  3. Подарунковий/заохочувальний фонд

  3.1. Загальна кількість призових місць Заходу – 10.

  3.2. Грошовий еквівалент подарунків Організатором не видається. Заміна одного подарунку на іншій не припускається.

  3.3. Переможці Заходу несуть зобов’язання по виплаті податків і зборів, передбачених чинним законодавством України у зв’язку з одержанням доходу у вигляді подарунків за участь у Заході, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  3.4. Організатори залишають за собою право замінити подарунки на рівноцінні за своїми характеристиками і вартістю. Подарунки можуть відрізнятися від представлених на фотографіях.

  4. Умови й правила одержання подарунків

  4.1. У разі виграшу учасником призу, на його сторінку інстаграм прийде повідомлення в якому буде вказано найменування призу та адреса за якою можно отримати подарунок.

  4.2. Для одержання подарунка Переможці повинні:
  4.2.1. дістатися (за свій рахунок) за адресою вказаною у повідомленні;
  4.2.2. пред’явити повідомлення у мережі інстаграм зі сторінкою @bufetua;
  4.2.3. подарунки на територію інших держав не надсилаються.

  4.3. Організатор Заходу вправі відмовити Переможцеві у видачі подарунку у випадку, якщо Учасником порушені строки участі у Заході або інші положення пункту 4 Докладних правил участі у Заході.

  4.4. Усі витрати, пов’язані з одержанням подарунку, покладаються на Переможців Заходу.

  5. Заключні положення

  5.1. Взявши участь в Заході «Розіграш», Учасники погоджуються з тим, що усі права на публікації інтерв’ю та зйомок Учасників для рекламних матеріалів належать Організатору Заходу. Організатор Заходу та Партнери Заходу мають право використовувати інформацію надану учасниками акції виключно у рекламно-промоційних цілях.

  5.2. Організатор залишає за собою право не починати письмові переговори або інші контакти з Учасниками стимулюючого Заходу крім випадків, передбачених цими умовами.

  5.3. Організатор має право змінювати правила Заходу за власним розсудом з публікацією цих змін на сайті www.bufet.ua (http://www.bufet.ua/) та у соцмережі Інстаграм.

  5.4. Усі результати проведення Заходу є остаточними і не підлягають перегляду.

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Форма зворотнього зв'язку

Залишити запит


Новини

 • 28 . 07
  Додаток для замовлення працює! Економ свiй час! Роби замовлення у дорозi, в офiсi чи перед перервою, а ми приготуємо його до твого приходу. Додаток для замовлення підключений до всіх закладів мережі піцерій BUFET Він доступний по QR-коду та на платформах App Store та Play ...
 • 28 . 07
  Ми працюємо Адреси закладів, які вже працюють: 1. Полтавський шлях 126 2. Вул. Любові малої 24 3. Пр-т. Гагаріна 177 4. Вул. Культури 23 5. Пр-т. Архітектора Альошина 19 6. Вул. Сумська 41 7. Пр-т. Героїв Харкова 256 8. Пр-т. Незалежності 5а ...
 • 25 . 05
  Все буде Україна Ми теж сумували. Ми теж ховалися у сховищах. Ми продовжували готували їжу для ЗСУ, тероборони та цивільних. Дякуємо нашим співробітникам за їхню сміливість з 24 лютого і до цього дня. ❤❤❤ Ми не будемо писати що втратили, які труднощі на ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?