Новини

 • 26 . 03

  Чесні ціни від BUFET

  Ми зустрічаємося з думкою, що в нас низькі ціни, а іноді, навіть, що  в BUFET дуже низькі ціни. Та наші ціни не низькі, а чесні. В чому це проявляється?

  1. Наші продукти обираються за дотриманням всіх вимог якості. Наприклад, сироварню яка дотримується всіх технологій ми шукали на території всієї України, та знайшли її на західній Україні. Але, так як ми оптові покупці, ціна на всі продукти для нас нижча.

  2. Всі нові страви розробляються лише нами. Ми відпрацьовуємо технологію приготування, експериментуємо, удосконалюємо та самі куштуємо новинки.  Після того як всім подобається результат ми запускаємо страви у продаж.

  3. В нашій мережі немає знижок та акцій. Вони відразу вкладені у вартість наших страв для того, щоб ви мали змогу щодня придбати у нас страву вже зі знижкою.

  4. Ми відмовились від деяких зручностей. Не маємо бек офісу та багато непотрібних витрат.

  5. У нас немає плати за аренду приміщень наших закладів. Це також виключає немаленькі витрати які могли б закладатися у вартість страв.

  Головне що потрібно запам’ятати про BUFET це:

  Якісна продукція за чесною ціною

  Так смачно, так швидко

  Твій BUFET

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Новини

 • 14 . 04
  Піца на товстому тісті! Чому ми готуємо піцу на товстому коржі? Відповідь проста! Наша піца готується за американським рецептом, який відрізняється від, популярного, італійського Тісто розкочується товщє, зазвичай 2-3 см Сорт дріжджів робить тісто більш солодким і пухким В асортимент входить більше інгредієнтів, а ...
 • 08 . 04
  Ми маємо додаток для замовлення Ми запустили додаток для замовлення онлайн, та хочемо зберегти вас від скуплення людей та великих черг. Завдяки додатку є змога зробити замовлення онлайн не чекаючи своєї черги, прийти, оплатити та забрати своє замовлення. Кожен тиждень ми будемо проводити розіграш серед ...
 • 30 . 03
  Повернення Шоколадного мусу Нарешті повернулося сонечко, а разом з ним до продажу повернувся Шоколадний мус Відсьогодні у всіх BUFET шоколадний мус в складі якого: кондитерські вершки, темний шоколад, молоко, маршмелоу, желатин. Заходь до нас за солоденьким!   ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?