Новини

 • 26 . 03

  Чесні ціни від BUFET

  Ми зустрічаємося з думкою, що в нас низькі ціни, а іноді, навіть, що  в BUFET дуже низькі ціни. Та наші ціни не низькі, а чесні. В чому це проявляється?

  1. Наші продукти обираються за дотриманням всіх вимог якості. Наприклад, сироварню яка дотримується всіх технологій ми шукали на території всієї України, та знайшли її на західній Україні. Але, так як ми оптові покупці, ціна на всі продукти для нас нижча.

  2. Всі нові страви розробляються лише нами. Ми відпрацьовуємо технологію приготування, експериментуємо, удосконалюємо та самі куштуємо новинки.  Після того як всім подобається результат ми запускаємо страви у продаж.

  3. В нашій мережі немає знижок та акцій. Вони відразу вкладені у вартість наших страв для того, щоб ви мали змогу щодня придбати у нас страву вже зі знижкою.

  4. Ми відмовились від деяких зручностей. Не маємо бек офісу та багато непотрібних витрат.

  5. У нас немає плати за аренду приміщень наших закладів. Це також виключає немаленькі витрати які могли б закладатися у вартість страв.

  Головне що потрібно запам’ятати про BUFET це:

  Якісна продукція за чесною ціною

  Так смачно, так швидко

  Твій BUFET

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Форма зворотнього зв'язку

Залишити запит


Новини

 • 28 . 07
  Додаток для замовлення працює! Економ свiй час! Роби замовлення у дорозi, в офiсi чи перед перервою, а ми приготуємо його до твого приходу. Додаток для замовлення підключений до всіх закладів мережі піцерій BUFET Він доступний по QR-коду та на платформах App Store та Play ...
 • 28 . 07
  Ми працюємо Адреси закладів, які вже працюють: 1. Полтавський шлях 126 2. Вул. Любові малої 24 3. Пр-т. Гагаріна 177 4. Вул. Культури 23 5. Пр-т. Архітектора Альошина 19 6. Вул. Сумська 41 7. Пр-т. Героїв Харкова 256 8. Пр-т. Незалежності 5а ...
 • 25 . 05
  Все буде Україна Ми теж сумували. Ми теж ховалися у сховищах. Ми продовжували готували їжу для ЗСУ, тероборони та цивільних. Дякуємо нашим співробітникам за їхню сміливість з 24 лютого і до цього дня. ❤❤❤ Ми не будемо писати що втратили, які труднощі на ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?