Новини

 • 26 . 03

  Чесні ціни від BUFET

  Ми зустрічаємося з думкою, що в нас низькі ціни, а іноді, навіть, що  в BUFET дуже низькі ціни. Та наші ціни не низькі, а чесні. В чому це проявляється?

  1. Наші продукти обираються за дотриманням всіх вимог якості. Наприклад, сироварню яка дотримується всіх технологій ми шукали на території всієї України, та знайшли її на західній Україні. Але, так як ми оптові покупці, ціна на всі продукти для нас нижча.

  2. Всі нові страви розробляються лише нами. Ми відпрацьовуємо технологію приготування, експериментуємо, удосконалюємо та самі куштуємо новинки.  Після того як всім подобається результат ми запускаємо страви у продаж.

  3. В нашій мережі немає знижок та акцій. Вони відразу вкладені у вартість наших страв для того, щоб ви мали змогу щодня придбати у нас страву вже зі знижкою.

  4. Ми відмовились від деяких зручностей. Не маємо бек офісу та багато непотрібних витрат.

  5. У нас немає плати за аренду приміщень наших закладів. Це також виключає немаленькі витрати які могли б закладатися у вартість страв.

  Головне що потрібно запам’ятати про BUFET це:

  Якісна продукція за чесною ціною

  Так смачно, так швидко

  Твій BUFET

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Новини

 • 11 . 09
  Розіграш в Instagram Умови для участі в розіграші 1. Бути підписаним на нашу сторінку @bufetua 2. Поставити лайк на публікацію з розіграшем 3. Відмітити друга у коментарях під публікацією з розіграшем ДОКЛАДНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ 1.1.  Захід «Розіграш», далі – Захід, проводиться ...
 • 17 . 05
  Розіграш в Instagram 1. Умови для участі в розіграшіБути підписаним на нашу сторінку @bufetua 2. Поставити лайк на публікацію з розіграшем 3. Відмітити друга у коментарях під публікацією з розіграшем ДОКЛАДНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ 1.1.  Захід «Розіграш», далі – Захід, проводиться лише ...
 • 12 . 05
  О-о-окрошка Температура на вулиці стрімко підіймається, а це означає що настав сезон окрошки Наша окрошка в складі якої: Куряче філе, огірки свіжі, яйця, картопля, кріп, цибуля зелена, сметана, майонез, гірчиця, лимонна кислота Завжди чекає на тебе у всіх закладах BUFET! ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?