Новини

 • 08 . 04

  Ми маємо додаток для замовлення

  Ми запустили додаток для замовлення онлайн, та хочемо зберегти вас від скуплення людей та великих черг.

  Завдяки додатку є змога зробити замовлення онлайн не чекаючи своєї черги, прийти, оплатити та забрати своє замовлення.

  Кожен тиждень ми будемо проводити розіграш серед гостей які зробили замовлення через додаток BUFET, та десять щасливчиків будуть забирати свої подарунки.

  Подарунки: Фірмовий термос BUFET

  Умови для участі в розіграші

  1.Завантажити додаток “BUFET”, який доступний на платформах App Store та Play Market або за посиланням  https://onfoodapp.com/qr/bufet

  2. Зробити замовлення за допомогою додатку

  ДОКЛАДНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ

  1.1.  Захід «Розіграш», далі – Захід, проводиться лише на території м. Харкова в Мережі швидкого харчування «BUFET». Період проведення Заходу з 8 квітня (00:00 за Київським часом)– до 14 квітня (00:00 за Київським часом) 2021 року включно.

  1.2.  Інформація про умови Заходу публікуються на нашій сторінці інстаграм @bufetua Захід не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою. Під Виграшем призу, мається на увазі його придбання за 0.01 грн. Організатором Заходу є Мережа швидкого харчування «BUFET» далі – Організатор.

  1.3.  Розіграш призів буде проводитись шляхом рандомного вибору переможців.

  1.4.  Учасниками Заходу, далі – Учасники, можуть стати всі фізичні особи у віці від 18 (вісімнадцяти) років, які є громадянами України, проживають на території України і зацікавлені в участі у Заході. До участі в Заході не залучаються працівники, співробітники й представники Організатора Заходу, афілійовані з ними особи, члени родин, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до організації проведення Заходу, члени їхніх родин. Усі Учасники, що порушили дане положення, виключаються з участі у Заході на будь-якому етапі.

  1.5.  Учасники Заходу зобов’язані виконувати всі дії, пов’язані з участю у Заході й одержанням подарунків, у встановлені умовами Заходу строки. Учасники самостійно відповідають за невиконання (неналежне виконання) зазначеного вище обов’язку. Факт участі в Заході має на увазі, що його Учасники ознайомлені з даними правилами.

  2. Умови для участі

  2.1 Завантажити додаток “BUFET”, який доступний на платформах App Store та Play Market або за посиланням  https://onfoodapp.com/qr/bufet

  2.2 Зробити замовлення за допомогою додатку

  3.  Подарунковий/заохочувальний фонд

  3.1.  Загальна кількість призових місць Заходу – 10:

  3.2.  Грошовий еквівалент подарунків Організатором не видається. Заміна одного подарунку на іншій не припускається.

  3.3.  Переможці Заходу несуть зобов’язання по виплаті податків і зборів, передбачених чинним законодавством України у зв’язку з одержанням доходу у вигляді подарунків за участь у Заході, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  3.4.  Організатори залишають за собою право змінити подарунки на рівноцінні за своїми характеристиками і вартістю. Подарунки можуть відрізнятися від представлених на фотографіях.

  4.  Умови й правила одержання подарунків

  4.1.  У разі виграшу учасником призу, на його мобільний номер буде здійснено дзвінок за яким буде оговорено зручність отримання подарунку в нашому закладі

  4.2.  Для одержання подарунка Переможці повинні:

  4.2.1.  дістатися (за свій рахунок) за адресою обраного закладу;

  4.2.2.  для отримання подарунку назвати свій номер телефону

  4.2.3.  подарунки на територію інших міст та держав не надсилаються.

  4.3.  Організатор Заходу вправі відмовити Переможцеві у видачі подарунку у випадку, якщо Учасником порушені строки участі у Заході або інші положення пункту 4 Докладних правил участі у Заході.

  4.4.  Усі витрати, пов’язані з одержанням подарунку, покладаються на Переможців Заходу.

  5.  Заключні положення

  5.1.  Взявши участь в Заході «Розіграш», Учасники погоджуються з тим, що усі права на публікації інтерв’ю та зйомок Учасників для рекламних матеріалів належать Організатору Заходу. Організатор Заходу та Партнери Заходу мають право використовувати інформацію надану учасниками акції виключно у рекламно-промоційних цілях.

  5.2.  Організатор залишає за собою право не починати письмові переговори або інші контакти з Учасниками стимулюючого Заходу крім випадків, передбачених цими умовами.

  5.3.  Організатор має право змінювати правила Заходу за власним розсудом з публікацією цих змін на сайті www.bufet.ua (http://www.bufet.ua/) та у соцмережі Інстаграм.

  5.4.  Усі результати проведення Заходу є остаточними і не підлягають перегляду.

  Автор: BUFET|Категорія: Новини|

Форма зворотнього зв'язку

Залишити запит


Новини

 • 28 . 07
  Додаток для замовлення працює! Економ свiй час! Роби замовлення у дорозi, в офiсi чи перед перервою, а ми приготуємо його до твого приходу. Додаток для замовлення підключений до всіх закладів мережі піцерій BUFET Він доступний по QR-коду та на платформах App Store та Play ...
 • 28 . 07
  Ми працюємо Адреси закладів, які вже працюють: 1. Полтавський шлях 126 2. Вул. Любові малої 24 3. Пр-т. Гагаріна 177 4. Вул. Культури 23 5. Пр-т. Архітектора Альошина 19 6. Вул. Сумська 41 7. Пр-т. Героїв Харкова 256 8. Пр-т. Незалежності 5а ...
 • 25 . 05
  Все буде Україна Ми теж сумували. Ми теж ховалися у сховищах. Ми продовжували готували їжу для ЗСУ, тероборони та цивільних. Дякуємо нашим співробітникам за їхню сміливість з 24 лютого і до цього дня. ❤❤❤ Ми не будемо писати що втратили, які труднощі на ...

ГОЛОСОВАНИЕ

Нам важлива Ваша думка!
Що для Вас важливо в кавових напоях?